Korzyści płynące z montażu instalacji rekuperacji

Wiele osób ma wymarzony projekt a także przemyślane pomysły jak zagospodarować wnętrze swojego domu. W ten sposób każdy chce spełnić kilka oczekiwań: zadbać o piękny wygląd, ciepło domowe czy znaleźć idealne miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu w pracy. Dużą rolę odgrywa tu jednak nie tylko co w jakim otoczeniu spędzamy czas ale też to czym oddychamy. I chociaż tego nie widać, to nie można bagatelizować wielu pozytywnych czynników.

Temperatura i wilgotność powietrza a przede wszystkim jego CZYSTOŚĆ – to wszystko zapewnia system rekuperacji. Dzięki temu systemowi świeże i czyste powietrze będzie docierać do Twojego domu niezależnie od zamkniętych okien, drzwi czy wyłączonych wiatraków. Wszystko odbywa się niezauważalnie dla oka ale odczuwalnie dla ciała. Dobrze zaprogramowana instalacja rekuperacji zadba o wszystko za Ciebie.

Być może zastanawiasz się czy w Twoim przypadku sprawdzi się montaż rekuperacji. Poniżej podajemy kilka punktów, które pomogą Ci podjąć decyzję:

  1. Instalacja rekuperacji sprawdza się szczególnie dobrze, gdy do budowy wykorzystano nowoczesne i szczelne materiały o dobrej izolacyjności.
  2. Czy chcesz zapewnić w swoim domu powietrze bez kurzu, alergenów i zanieczyszczeń?
  3. Jesteś gotowy przeznaczyć nieco większą ilość środków już teraz, by w przyszłości cieszyć się niższymi kosztami utrzymania domu?
  4. Chcesz oszczędzać na ogrzewaniu w sezonie grzewczym?
  5. Lubisz świeże powietrze i sam starasz się regularnie wietrzyć dom?
  6. Chcesz oszczędzić już na etapie budowy i zrezygnować z kominów czy otwieranych okien?
  7. Nie lubisz komarów, much i innych insektów, które pojawiają się w domu właśnie w wyniki otwierania okien?
  8. Chciałbyś uniknąć faktu, że goście są w stanie po zapachu stwierdzić co jadłeś na obiad – dzięki odpowiedniej wentylacji i szybkiej wymianie powietrza w kuchni?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco i chcesz zmiany na lepsze skontaktuj się z naszym przedstawicielem a on dokona bezpłatnej wyceny projektu.

Kontakt do firmy

Spytaj o bezpłatną wycene!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter