Klimatyzacja

Dlaczego klimatyzacja?

Za gorąco?

Coraz więcej osób inwestuje w poprawę komfortu w swoim domu. Klimatyzacja w ostatnich latach stała się popularnym zastosowaniem ponieważ nie ma równie skutecznego rozwiązania umożliwiającego utrzymywanie w pomieszczeniach niskiej temperatury latem. Ponadto montaż klimatyzacji jest coraz tańszy.

Jak działają i z czego składają się klimatyzatory do domu?

Montaż klimatyzacji nie jest rozwiązaniem inwazyjnym i bardzo często montuje się ją w już funkcjonujących obiektach. Najczęściej stosowanymi urządzeniami do schładzania powietrza w mieszkaniach są układy składające się z dwóch połączonych ze sobą jednostek -jednej jednostki wewnętrznej mocowanej na ścianie i jednej jednostki zewnętrznej montowanej na zewnątrz budynku ( na ścianie/dachu/podstawie na gruncie).

Zalety posiadania klimatyzacji:

  • Stosując montowane przez nas klimatyzatory będziesz mógł za pomocą pilota ustawić dokładną temperaturę w swoim mieszkaniu z dokładnością do 1 stopnia celsjusza
  • Klimatyzacja zapewnia oczyszczenie powietrza za pomocą filtrów.
  • Klimatyzacja zapewnia zdefiniowany przez użytkownika obieg powietrza w mieszkaniu
  • W przypadku wystąpienia takiej potrzeby będziesz mógł skorzystać z funkcji osuszenia powietrza, funkcję tą posiadają wszystkie proponowane przez nas urządzenia
  • Niewiele osób wie o tym że obecnie stosowane klimatyzatory posiadają funkcję grzania którego koszty często są o wiele niższe niż klasycznych źródeł ciepła w domu.

Spytaj o bezpłatną wycene!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter